Bezpłatne konsultacje

AbOvO
Pomoc psychologiczna, terapeutyczna czy seksuologiczna jest w jakimś sensie „ekskluzywna”, bo dostępność do niej finansowana przez NFZ jest wciąż znacznie ograniczona. Skutkuje to tym, że w większości jest od samego początku płatna, przy czym nie do końca wiadomo, czy warto za to „coś” zapłacić.

W mojej prawie dziesięcioletniej praktyce „gabinetowej” często spotykałem i spotykam się z sytuacjami, gdy potencjalny pacjent podczas pierwszej rozmowy telefonicznej próbuje uzyskać potwierdzenie, czy rzeczywiście jestem w stanie pomóc w rozwiązaniu jego problemów, czemu właściwie trudno się dziwić, bo kto chciałby kupować przysłowiowego kota w worku.

Nie ma co też ukrywać, że nie wszystkie problemy wymagają wielomiesięcznej terapii – czasem wystarczy jednorazowa porada, konsultacja czy krótka psychoedukacja, o czym zresztą przekonuję się, udzielając porad na portalu abcZdrowie.

Ze względu na powyższe, uznałem, że warto przeznaczyć jeden dzień mojej pracy na bezpłatne konsultacje i porady zarówno psychologiczne, jak i seksuologiczne.

Zapraszam w piątki między godziną 10.00 a 14.00. Konsultacje umawiane są telefonicznie.